Hakkımızda

İş hayatında 1992 yılında ticaret ile başlayan yolculuğumuz, 2007 yılında Bebek Bezi ve diğer Bebek Hijyen ürünlerinin üretimi ile devam etmiştir. Bu tarihten beri gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında 50’yi aşkın ülkede, ailelere güven içinde kullanabilecekleri cilt ve çevre dostu bebek hijyen ürünleri geliştiriyoruz ve üretiyoruz.  

Bugün Çorlu/Tekirdağ’daki modern tesisimizde yüksek hijyen ve kalite standartlarında ürünlerimizin üretimine devam ederken sürekli büyüme ve gelişme hedefi ile üretim kapasitemizi artırıyoruz.

Bebek bezi ve Islak Mendil’in yanı sıra Yetişkin Hasta Bezi, Kadın Hijyen Pedi, Yatak Koruyucu Örtü gibi ürünlerin de üretimi ile Bebek ve Yetişkin Hijyen ürünlerinde ürün çeşitliliğimiz artırmış bulunuyoruz.  Farklı pazarlara daha hızlı hizmet etmek için Afrika kıtasına ilk üretim tesisimiz 2021 yılında Nijerya’da faaliyete başladı. 

Üniversite-Sanayi işbirliği ile Ar-Ge konusunda sektörün öncü firması olma yolunda ilerlemekteyiz. Pine Smart gibi ödüllü inovatif ürünleri toplumun kullanımına kazandırdığımız gibi farklı projelerle Ar-Ge yatırımlarımız devam etmektedir.