hakkımızda  

Arkan Kağıtçılık alanında uzmanlaşmış kadrosu ve dünya standartlarında üretim teknolojisi ile bebek bezi, hasta bezi, ıslak mendil ve bebek bakım ürünlerinin üretimi ve pazarlanması alanında faaliyet gösteren yenilikçi ve modern bir sanayi kuruluşudur.

 

Dürüstlük, profesyonellik ve iş kalitesini temel prensiplerinden kabul eden şirket 1992 yılında faaliyelerine gıda, temizlik, sağlık ve kozmetik ürünlerinin pazarlaması ile başlamış, edindiği tecrübe ışığında 2007 yılında sanayi yatırımları neticesinde hijyenik ürünler sektörüne Pine ve Bebish olarak iki marka kazadırmıştır.

 

Arkan Kağıtçılık global pazarların nabzını ölçüp ihtiyaçlarını belirleyerek, sürdürülebilir projeleri ve kurumsal yönetim anlayışını ilke edinmiş ve dünya çapında 45 ülkeye ürünlerini ihraç eder duruma gelmiştir.

 

Dünya çapında faaliyet gösteren dev tedarikçilerin portföylerinde güvenilir müşteri olarak beyaz listede yer alan Arkan Kağıtçılık, Tekirdağ Çorlu’da kurulu fabrikasında yapacağı sanayi yatırımları ile büyümeye, isdihdam sağlamaya ve ülke ekonomisine değer katmaya devam edecektir.